Nowe oblicze prania!

2 lata ago admin Możliwość komentowania Nowe oblicze prania! została wyłączona

Samsung jest jednym z renomowanych producentów wyposażenia AGD i RTV na rynku. Wszędzie możemy spotkać się z ich sprzętem, który wyjątkowo często ułatwia nam elementarne zajęcia. Tym razem Samsung zdecydował wyjść naprzeciw roztargnionym. Dorzucił do swyk urządzeń piorących funkcję Addwash, która dotychczas nie była znana.

Nowa technologia prania

Pranie nie jest najmilszą czynnością. Najpierw wypada dokonać selekcji na takninę, w dalszej kolejności kolor. Niejednokrotnie też segregujemy pranie, na te które pierzemy w wyższej jak też niższej temperaturze. Przeważnie zapominamy o dorzuceniu kilku rzeczy znajdujących się w innym miejscu. Dotąd nie mieliśmy możliwości, by wstrzymać proces prania żeby naprawić zrobiony błąd. Samsung był świadom takich zdarzeń w związku z czym zdecydował się im zaradzić. Odkrywcza funkcja – AddWash, nie tylko zezwala na dodawanie brudów poczas działania, jednak niesie ze sobą szereg ulepszeń. Producent w pralkach z powyższą funkcją, pozwala też na nadzorowanie całego procesu przy użyciu smartfona. Nawet będąc poza mieszkaniem, możemy sprawdzić na jakim etapie jest nasze pranie. Jednocześnie pralki z tą nowoczesną funkcją, posiadają również technologię, jaka polepsza jakość prania – EcoBuble. Wpływa ona też na pobór mocy podczas działania, odpowiednio go zmniejszając.

Czy warto wybrać Samsunga z Addwash

Gdy będziesz musiał dodać kolejne ubrania do bębna pralki, będziesz miał sposobność to zrobić od razu. Pozwoli to na oszczędność czasu a także kasy. Nigdy nie będziesz musiał tracić nerwów po puszczenia pralki, w sytuacji kiedy znajdziesz zawieruszone rzeczy. Obecnie wystarczy tylko je dołączyć do bębna pralki AddWash. Opinie na temat tego rodzaju pralek są niespodziewanie pochlebne. Rewolucyjna funkcja pralek Samsung znacząco polepsza planowanie jak też zrobienie prania. Korzystnie jest skorzystać z tego rodzaju technologii.