Czemu posiadamy cellulit?

2 lata ago admin Możliwość komentowania Czemu posiadamy cellulit? została wyłączona

Jeśli na skórze ud, bioder, pośladków ewentualnie brzucha oglądasz pewne górki oraz grudki, niestety świadczy to, że i Ciebie dotknął problem cellulitu. Pomarańczowa skóra może wystąpić się u nas, obojętnie od naszego wieku, albo prowadzonego trybu życia. Według speców, ta niedogodność dotyczy większości dojrzałych pań, jednakże może dodatkowo wystąpić u młodych dziewcząt. Wpływa na to poziom estrogenu. Jego wahania są najsilniejsze w czasie dojrzewania albo w okresie brzemienności. Dodatkowo stosowanie terapii hormonalnych może zaburzyć poziom tego hormonu. Rezultatem będzie pojawienie się pomarańczowej skórki.

Czy jest skuteczna metoda na cellulit?

Nieszczęśliwie, nie powstała jeszcze wspaniała kuracja bądź technika, jaka by pomogła kompletnie się pozbyć tego defektu. Cellulit niezwykle często jest uzależniony od naszych uwarunkowań genetycznych. Są jednak sposoby, dzięki jakim umiemy zmniejszyć jego powstawanie. Wymaga to od nas cykliczności także silnej woli. W pierwszej kolejności dobra dieta, a również ćwiczenia pomogą nam osiągnąć wymarzone efekty. Z tym, że skutki będziemy umiały zobaczyć dopiero po jakimś czasie. Dużo dam decyduje się dodatkowo na korzystanie ze profesjonalnych farmaceutyków, czy kremów. Należy jednakże także tutaj uważać, bowiem nie każda spośród nas może je używać. Przeważnie ze względu na występowanie w nich jodu, panie narzekające na choroby tarczycy winny być niezwykle ostrożne.

Raduj się ładną również gładką skórą

Wiele pań ażeby pozbyć się marchewkowej skóry, decyduje się na poddanie zabiegom proponowanym przez kliniki medycyny estetycznej. Już po niewielu sesjach, nasza skóra odzyska swój świeży wygląd. Celem takich zabiegów, jest zwłaszcza ulepszenie krążenia w skórze i wykluczenie obrzęków. Jednym z głównie wybieranych jest zabieg Vela Shape. Polega on na punktowym ocieplaniu ciała. Duża temperatura rozprasza również eliminuje komórki tłuszczowe. Już po pierwszym zabiegu można zauważyć rezultaty. Skóra ulega ujędrnieniu, skorygowaniu, oraz odzyskuje swój właściwy wygląd. Dla uzyskania korzystniejszych skutków zaleca się ponowienie zabiegu cztery razy.